• 1 z 2
 

HYDRATING & VOLUMIZING TREATMENT - hydratační balzám pro objem

 

Hluboce hydratační balzám dodávající jemným a i velmi suchým vlasům lesk a hebkost. Vlasy jsou poté poddajné a snadněji se upravují. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, Kendi oil, bambucké máslo a 11 aminokyselin. Vhodné i pro barvené vlasy. 

 

od 415 Kč
Značka Tecna
Kategorie Hydracore
Zvolte variantu
Hydracore trattamento idratante e volumizzante Objem: 200 ml Vyprodáno 736 Kč
Hydracore trattamento idratante e volumizzante 75ml Objem: 75 ml Vyprodáno 415 Kč
 

HYDRACORE HYDRATING & VOLUMIZING TREATMENT je profesionální hydratační balzám, který vlasům dodává extrémní lesk. Zanechává je hebké, vyplněné a hluboce hydratované, a to bez jakéhokoliv náznaku zatížení. Intenzivní péče pro jemné, suché a krepaté vlasy. Je vhodný i při péči o barvené vlasy, neboť barvu aktivně chrání před rychlým vymytím.  

Důmyslně zvolené účinné látky zajišťují pozvolný a dlouhotrvající efekt, neboť působí až 48 hodin po umytí/aplikaci. 

Je vhodný pro:

* velmi jemné vlasy 
* suché vlasy

* barvené vlasy
* vysušené vlasy (způsobené častým mytím a tepelný ošetřením)
* zplihlé vlasy
* matné vlasy
* elektrizující vlasy

Dostupné balení: 75 ml - 200 ml

Hydracore-hydrating


 

Nová řada HYDRACORE

HYDRACORE

Produkty HYDRACORE jsou určené pro náročné zákazníky, kteří požadují perfektní výsledky a luxusní složení produktů. 

Produkty jsou určené pro chemicky (barvení, obarvování, melír, trvalá ...) i tepelně (časté žehlení a kulmování) poškozené vlasy. Správnou volbou produktů dosáhnete krásných zdravých lesklých vlasů, které budou bohatě vyživené a hluboce hydratované. 

Kyselina hyaluronová v hlavní roli

Jedinečné účinky kyseliny hyaluronové jsou nám všem bez pochyb známy, zejména z oblasti pečující kosmetiky, kde se doposud hojně využívá. Pro své unikátní účinky se pomalu začíná objevovat i ve světě vlasové kosmetiky. Právě produkty HYDRACORE na ni vsadily a obsahují ji v poměrně vysoké koncentraci. 

Spolu s dalšími luxusními účinnými látkami jako například Kendi oil, bambucké máslo či 11 aminokyselin tvoří skvělé a vysoce účinné složení, které je na druhou stranu šetrné k vlasům i vlasové pokožce. 

08_09