• 1 z 3
 

HYDRATING & VOLUMIZING SHAMPOO - HYDRATAČNÍ ŠAMPON

 

Hluboce hydratační šampon dodávající jemným a i velmi suchým vlasům objem a lesk. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, Kendi oil, bambucké máslo a 11 aminokyselin. Vhodné i pro barvené vlasy. 

 

od 349 Kč
Značka Tecna
Kategorie Hydracore
Zvolte variantu
Hydracore shampoo volumizzante (100 ml) Objem: 100 ml Na dotaz 349 Kč
Hydracore shampoo volumizzante (250 ml) Objem: 250 ml Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do: 30.6.2022
575 Kč
   
Hydracore shampoo volumizzante (500 ml) Objem: 500 ml Na dotaz 1 005 Kč
 

HYDRACORE HYDRATING & VOLUMIZING SHAMPOO je hydratační šampon, který vlasům dodává lesk a objem. Zanechává je hebké, vyplněné a hluboce hydratované, a to bez jakéhokoliv náznaku zatížení. Je vhodný i při péči o barvené vlasy, neboť barvu aktivně chrání před rychlým vymytím. 

Složení produktu je velmi jemné a šetrné, což se například projevilo v nižší pěnivosti šamponu (tzn. nevytvoří se bohatá pěna). Snížení pěnivosti nemá žádný vliv na mycí schopnosti produktu. Při standardním množství produktu budou vlasy a pokožka hlavy stejně dobře umyty, jako při použití silně pěnivého šamponu. 

Důmyslně zvolené účinné látky zajišťují pozvolný a dlouhotrvající efekt, neboť působí až 48 hodin po umytí/aplikaci. 

Je vhodný pro:

* velmi jemné vlasy 
* suché vlasy

* barvené vlasy
* vysušené vlasy (způsobené častým mytím a tepelný ošetřením)
* zplihlé vlasy
* matné vlasy
* elektrizující vlasy

Dostupné balení: 100 ml - 250 ml - 500 ml

Hydracore-hydrating


 

Nová řada HYDRACORE

HYDRACORE

Produkty HYDRACORE jsou určené pro náročné zákazníky, kteří požadují perfektní výsledky a luxusní složení produktů. 

Produkty jsou určené pro chemicky (barvení, obarvování, melír, trvalá ...) i tepelně (časté žehlení a kulmování) poškozené vlasy. Správnou volbou produktů dosáhnete krásných zdravých lesklých vlasů, které budou bohatě vyživené a hluboce hydratované. 

Kyselina hyaluronová v hlavní roli

Jedinečné účinky kyseliny hyaluronové jsou nám všem bez pochyb známy, zejména z oblasti pečující kosmetiky, kde se doposud hojně využívá. Pro své unikátní účinky se pomalu začíná objevovat i ve světě vlasové kosmetiky. Právě produkty HYDRACORE na ni vsadily a obsahují ji v poměrně vysoké koncentraci. 

Spolu s dalšími luxusními účinnými látkami jako například Kendi oil, bambucké máslo či 11 aminokyselin tvoří skvělé a vysoce účinné složení, které je na druhou stranu šetrné k vlasům i vlasové pokožce. 

08_09