Akce
 

HYDRACORE PANACEA - domácí regenerační kúra

 

Chodili jste do našeho Vlasového ateliéru rádi na vlasové regenerační kúry? Pak si je nyní můžete dopřávat i doma, a to díky tomuto výrobku. Nejdůležitější krok z regenerační kúry HYDRACORE. 

 

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 750 Kč (–50 %)
749 Kč
   
Značka Tecna
Kategorie Hydracore
 

Dva produkty (Panacena + Panacea Micelární voda) v synergií, inspirované nejluxusnějšími ošetřeními obličeje, pro vyhlazení vnější struktury vlasu a udržení hydratace ve vlasech po delší dobu.

1) Panacea
Regenerační kúra na bázi vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové ideální pro suché a jemné vlasy, které potřebují hydrataci a obnovu struktury. Obohacená o olej Kendi, bambucké máslo a posilující aminokyseliny. Zaručuje okamžitý dlouhotrvající výsledek. Fluidní textura, která se ve směsi s aktivátorem Panacea přemění na unikátní gel, díky kterému je aplikace velice jednoduchá! Po aplikaci jsou vlasy jemné, snadno se rozčesávají a mají zdravý a zářivý vzhled.


Hlavní výhody:
- Hluboce vyživuje vlasové vlákno 
- Dodává strukturu a lesk
- Zanechává vlasy jemné a nezatěžuje je

2) Panacea Micelární voda
Speciální aktivátor pro smíchání s Panacea. Micelární voda, která znásobí hydratační sílu a promění se v unikátní gel usnadňující k aplikaci.

Hlavní výhody:
- Chrání vlasová vlákna před vnějšími vlivy
- Usnadňuje rozčesávání
- Zabraňuje dehydrataci vlasů

Aplikace:
Před použití dobře protřepejte. Smíchejte s aktivátorem micelární vody PANACEA v poměru 1:2,5 (např. 30 ml Panacea Potion se 75 ml micelární vody). Dodržujte pokyny pro profesionální použití.

 

 

Dostupné balení: 250 ml + 100 ml 


Nová řada HYDRACORE

HYDRACORE

Produkty HYDRACORE jsou určené pro náročné zákazníky, kteří požadují perfektní výsledky a luxusní složení produktů. 

Produkty jsou určené pro chemicky (barvení, obarvování, melír, trvalá ...) i tepelně (časté žehlení a kulmování) poškozené vlasy. Správnou volbou produktů dosáhnete krásných zdravých lesklých vlasů, které budou bohatě vyživené a hluboce hydratované. 

Kyselina hyaluronová v hlavní roli

Jedinečné účinky kyseliny hyaluronové jsou nám všem bez pochyb známy, zejména z oblasti pečující kosmetiky, kde se doposud hojně využívá. Pro své unikátní účinky se pomalu začíná objevovat i ve světě vlasové kosmetiky. Právě produkty HYDRACORE na ni vsadily a obsahují ji v poměrně vysoké koncentraci. 

Spolu s dalšími luxusními účinnými látkami jako například Kendi oil, bambucké máslo či 11 aminokyselin tvoří skvělé a vysoce účinné složení, které je na druhou stranu šetrné k vlasům i vlasové pokožce. 

08_09