Novinka
 

HYDRACORE KENDI OIL - olej Kendi

 

Úžasné vyživující oplachové sérum z těch nejluxusnějších olejů určené pro krepaté a suché vlasy. Hloubkově je vyživuje, zanechává je poddajné, neuvěřitelně hebké a lesklé. Vlasy se snadněji upravují a již od první aplikace jsou viditelně zdravější a krásnější. Při pravidelném dlouhodobém používání zabraňuje lámání vlasů a třepení konečků. Olej je velice jemný, vlasy nezatěžuje, naopak jsou po něm vzdušné.

Na bázi Kendi oil, oleji z rýžových otrub, kukuřičného oleje, kyseliny hyaluronové a 11 aminokyselin

  

 

Dostupnost Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do
26.11.2020
910 Kč
   
Značka Tecna
Kategorie Hydracore
 

kendi

HYDRACORE KENDI OIL je luxusní směs přírodních olejů, které pomáhají zkrotit krepaté a suché vlasy a hloubkově je vyživují.

Hloubkově je vyživuje, zanechává je poddajné, neuvěřitelně hebké a lesklé. Vlasy se snadněji upravují a již od první aplikace jsou viditelně zdravější a krásnější. Při pravidelném dlouhodobém používání zabraňuje lámání vlasů a třepení konečků. Olej je velice jemný, vlasy nezatěžuje, naopak jsou po něm vzdušné.

Na bázi Kendi oil, oleji z rýžových otrub, kukuřičného oleje, kyseliny hyaluronové a 11 aminokyselin

Aplikuje se na vlhké vlasy před šamponem. Vzhledem k velmi tekuté struktuře bohatě postačí 7 - 10 ml oleje na jednu aplikaci pro dlouhé vlasy. Doporučujeme používat jednou za 7 až 10 dní. 

Dostupné balení: 100 ml 


Nová řada HYDRACORE

HYDRACORE

Produkty HYDRACORE jsou určené pro náročné zákazníky, kteří požadují perfektní výsledky a luxusní složení produktů. 

Produkty jsou určené pro chemicky (barvení, obarvování, melír, trvalá ...) i tepelně (časté žehlení a kulmování) poškozené vlasy. Správnou volbou produktů dosáhnete krásných zdravých lesklých vlasů, které budou bohatě vyživené a hluboce hydratované. 

Kyselina hyaluronová v hlavní roli

Jedinečné účinky kyseliny hyaluronové jsou nám všem bez pochyb známy, zejména z oblasti pečující kosmetiky, kde se doposud hojně využívá. Pro své unikátní účinky se pomalu začíná objevovat i ve světě vlasové kosmetiky. Právě produkty HYDRACORE na ni vsadily a obsahují ji v poměrně vysoké koncentraci. 

Spolu s dalšími luxusními účinnými látkami jako například Kendi oil, bambucké máslo či 11 aminokyselin tvoří skvělé a vysoce účinné složení, které je na druhou stranu šetrné k vlasům i vlasové pokožce. 

08_09

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.