Produkt měsíce (červen)

ČERVNOVÝ PRODUKT MĚSÍCE:

INVIGORATING SHAMPOO

Pro koho je určený? 

INVIGORATING SHAMPOO doporučujeme klientům, které trápí akutní vypadávání vlasů. Nejčastěji se jedná o reakci na stres (například prodělanou operaci, porod, stresové období, zkoušky ...). INVIGORATING SHAMPOO zpomaluje vypadávání vlasů, což v první řadě působí pozitivně na psychiku; jednak podporuje růst nových zdravých vlasů. 

Pečlivě zvolené složení produktu vede k vytvoření optimálních podmínek pro růst zdravých a silných vlasů. Účinnými látkami je Tea tree oil, kofein, extrakt z lípy, olej z Pačule obecné a speciální komplex GP4G. 

Pro jaký typ vlasů? 

Při krátkodobém užívání (vypotřebování jednoho balení) jej vhodný pro všechny typy vlasů. 

Při dlouhodobém užívání doporučujeme kombinovat s vhodným šamponem určeným pro konkretní typ vlasů. Pokud si nejste jisti, kontaktujte poradnu (pravý spodní roh), kde Vám poradíme vhodnou kombinaci. 

Na co si dát pozor?

Mějte vždy na paměti, že jakýkoliv šampon podporující růst vlasů (či zpomalující vypadávání vlasů) je pouze podpůrným pomocníkem. Šampony obecně jsou tvořeny velkými molekulami, které působí na pokožce hlavy. Účinnost produktu je proto značně omezená. Oproti tomu séra (komplexy, vlasové vody atd.) jsou tvořeny mnohem menšími molekulami, což umožňuje produktu dostat se blíže k vlasové cibulce. Pro maximální účinek je vhodné vedle INVIGORATING SHAMPOO aplikovat i INVIGORATING TREATMENT

Jaký je rozdíl mezi ENERGETIC SHAMPOO a INVIGORATING SHAMPOO? 

INVIGORATING SHAMPOO doporučujeme v případě akutního (náhlého) vypadávání vlasů vyvolaného konkrétní událostí (obdobím). Je intenzivnější a poskytuje "první pomoc". Naopak ENERGETIC shampoo doporučujeme pro dlouhodobou podporu růstu vlasů, při nejasné příčině dlouhodobého vypadávání vlasů. Složení je přizpůsobeno dlouhodobějšímu užívání. Pokud si nejste jisti volbou vhodného produktu, kontaktujte naši podporu (pravý spodní roh). 

 

>> K ZAKOUPENÍ ZDE <<


Běžná cena 645 Kč, cena po slevě 451 Kč. Nabídka platí do 30. 6. 2020 nebo do vyprodání zásob.